O nás

Jsme experti na pokročilou analýzu dat, stavíme datové sklady připravené na ty největší výzvy, navrhujeme využití Business Intelligence pro konkrétní potřeby našich zákazníků. Naše řešení zahrnuje špičkové technologie a nejnovější přístupy v oboru, jakými jsou využití umělé inteligence, inovativních produktů Oracle, Microsoft, IBM nebo aktuálních vývojářských prostředí.

Naši konzultanti, architekti a vývojáři mají zkušenosti v oborech, jako je zdravotnictví, retail, telekomunikace nebo bankovnictví.
Každému klientovi jsou neustále k dispozici naši špičkoví konzultanti, kteří mu okamžitě pomáhají s řešením úkolu a nezatěžují jej zbytečnou formální komunikací. Reakce na aktuální potřeby tak jsou velmi flexibilní a rychlé. Agilním řízením projektů dosahujeme vysoké efektivity vývoje. Vybroušené procesy pak znamenají velmi nízkou chybovost nasazených aplikací.

Kdo jsme

Našimi klienty se stávají společnosti, které:

  • Potřebují analyzovat velké množství dat na kterých staví svá strategická a provozní rozhodnutí.
  • Využívají zastaralá, nevhodná nebo nedostatečná datová řešení.
  • Očekávají vyšší výkon od managementu v celé organizační vertikále.
  • Neznají potenciál využití Business Intelligence a nevědí, kde začít.
  • Hledají spolehlivého partnera s velkou vývojovou kapacitou a profesionálním přístupem.
  • Rostou a očekávají dostatečně robustní technické řešení pro svá data.

Naši lidé

Více než šedesátičlenný tým společnosti CEOS Data s.r.o. se při své práci opírá o dlouholeté zkušenosti z působení v mnoha významných společnostech (např. Oracle, AT&T, Siemens, Česká spořitelna aj.) i přímé účasti a řízení velkých projektů v České republice i v mezinárodním měřítku.

Základem našeho přístupu je důraz na kvalitu, flexibilitu a výbornou komunikaci s klientem.

Působíme na pobočkách v Praze, Ostravě a Brně.

Jak Vám pomůžeme

Datové sklady

Konsolidace podnikových dat je nezbytnou podmínkou pro efektivní řízení úspěšné firmy. Na základě osvědčené architektury pro vás vytvoříme datový sklad na míru, který se stane vaším základním zdrojem informací.

Customer Intelligence / B2C CRM

Dlouhodobě spokojení zákazníci jsou klíčem k úspěchu na trhu. Zaměřte se na ty z klientů, kteří jsou pro vaši společnost nejdůležitější. S pomocí nástrojů Customer Intelligence prohloubíte svůj vztah s nimi a nabídnete jim produkty šité na míru!

Business Intelligence

Chcete efektivně řídit firmu a její procesy? Potřebujete důležité informace ve správném okamžiku a srozumitelnou formou? Vytvoříme pro vás inteligentní firemní reporting na základě naší prověřené architektury Business Intelligence!

Strojový audit
a kontrola hromadných transakcí

Zpracováváte denně velké množství transakcí z oblasti logistiky, utilit nebo telekomunikací? Zdá se vám, že fakturace neodpovídá přesně objemu transakcí? Místo manuálního dohledávání rozdílů využijte našich BI nástrojů pro automatizovaný audit!

Detekce anomálií v datech,
detekce podvodů

Chcete mít přehled o chování tisíců zákazníků nebo zaměstnanců? Máte problémy rozlišit běžné transakce od chyb nebo dokonce podvodů? Neplýtvejte lidskými silami na nemožné a využijte našich BI nástrojů pro detekci anomálií!

Naučíme vaši firmu
pracovat s daty

Datově řízené společnosti jsou efektivnější, dělají méně chybných rozhodnutí a lépe rozumí svým zákazníkům. Náš konzultační tým vás naučí, jak vytěžit z dat maximum.

Co říkají naši klienti

NIKL CARP SPECIALIST

Naše firma pracuje s deseti tisíci položkami rybářského charakteru, což je počet, který už nelze udržet v excelových tabulkách a efektivně s tím pracovat.

Firma CEOS Data nám udělala analýzu a ukázala nám, kde máme velkou a malou obrátkovost, přesně nám ukázala na produkty, které bychom měli vyprodat, na produkty, které bychom měli nakupovat ve větší skladové zásobě. V CEOSu nám poradili, jak bychom mohli zefektivnit prodej na maloprodejně, jak uspořádat zboží a v zásadě nám pomohla efektivně pracovat se skladovými zásobami.

Firmu CEOS Data jsem si zvolil i pro osobitý přístup zaměstnanců – dobře na mě působili po profesionální i lidské stránce. Můj šestý smysl mi říkal, že jsou to lidé na správném místě.

Karel Nikl
majitel

Dr. Max

Díky segmentaci a analýze našich zákazníků a produktového portfolia implementované společností CEOS Data v rámci projektu CRM Dr.Max jsme schopni lépe posoudit potřeby našich klientů a vyhodnotit efektivitu marketingových kampaní.

Mgr. Luboš Korbelář

komerční ředitel, Dr. Max

Dr. Max

V datovém skladu a řešení BI máme k dispozici nástroje, které nám umožňují sledovat celou společnost na každé úrovni řízení s odpovídající úrovní detailu zobrazení. Řešení datového skladu a BI i bezprecedentní kvalita služeb Ceos Data nám pomáhají soustředit se na práci bez nutnosti zabývat se technickými detaily zpracování dat.

Ing. Jan Drábek

financial controller, Dr. Max